O serwisie

Serwis biuroWdomu.pl to funkcjonalny program (narzędzie) służący do zarządzania biznesem online czyli prowadzenia księgowości firmy przez internet. Serwis przeznaczony jest do osób prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów, dotyczy to zarówno podatników rozliczających się według skali podatkowej jaki i liniowej. Aplikacja obsługuje również płatników VAT rozliczających się systemie miesięcznym lub kwartalnym.

Koncepcja serwisu

Serwis biuroWdomu.pl powstał z myślą o wszystkich osobach posiadających firmę, które chcą w prosty, bezpieczny, szybki i tani sposób prowadzić księgowość swojego biznesu. Przy tworzeniu serwisu biuroWdomu.pl przyświecał nam cel stworzenia intuicyjnej w obsłudze oraz bardzo funkcjonalnej aplikacji internetowej, które będzie skupiała w sobie wszystkie niezbędne funkcje zebrane w jednym miejscu umożliwiające w łatwy sposób prowadzić księgowość firmy przez internet.

Technologia i rozwiązania

Serwis biuroWdomu.pl jest oparty o najnowsze rozwiązania webowe oraz bazodanowe oferowane przez firmę Microsoft. Technologie te umożliwiają tworzenie profesjonalnych, bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań, które mają zastosowanie w najbardziej rozbudowanych i złożonych projektach. Rozwiązania zastosowane w naszym serwisie zapewniają stabilność, niezawodność, ogromne możliwości oraz bezpieczeństwo naszego systemu.

Cechy serwisu

Cechy, które przemawiają za korzystaniem z naszego serwisu to przede wszystkim:

prosta i intuicyjna obsługa

automatyzacja wszystkich procesów zarządzania

bezpieczeństwo danych

dostosowanie ustawień systemu do indywidualnych preferencji użytkownika

rozbudowany moduł pomocy oraz wsparcie online

ciągły rozwój projektu i zwiększanie funkcjonalności

Bezpieczeństwo danych

System bezpieczeństwa w serwisie biuroWdomu.pl opiera się na trzech głównych filarach.

Autoryzacja dostępu

Szyfrowanie danych

Archiwizacja danych

Identyfikacja użytkowników odbywa się poprzez podanie unikatowego loginu i powiązanego z nim hasła. Hasło przechowywane jest w postaci zaszyfrowanej. Podczas pracy z programem wszystkie dane, począwszy od rejestracji i logowania, przesyłane są w postaci zaszyfrowanej. Do tak zwanego bezpiecznego połączenia, wykorzystywany jest szyfrowany kanał transmisji SSL, który praktycznie uniemożliwia przejęcie danych przesyłanych podczas komunikacji z serwisem. Kopie zapasowe danych wykonywane są codziennie i w postaci zaszyfrowanej przechowywane w dwóch osobnych lokalizacjach. Zapobiega to utracie danych w przypadku uszkodzenia, a nawet całkowitego zniszczenia serwera głównego. Dzięki temu dane przechowywane w naszym serwisie są całkowicie bezpieczne. Użytkownicy nie muszą obawiać się wirusów komputerowych, hakerów, kradzieży, pożarów ani awarii swoich komputerów, w wyniku działania których byliby narażeni na utratę cennych danych.