jesteś tutaj: strona główna / o serwisie

informacje o serwisie

Serwis biuroWdomu.pl to funkcjonalny program (narzędzie) służący do zarządzania biznesem online czyli prowadzenia księgowości firmy przez internet. Serwis przeznaczony jest do osób prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów, dotyczy to zarówno podatników rozliczających się według skali podatkowej jaki i liniowej. Aplikacja obsługuje również płatników VAT rozliczajacych się systemie miesięcznym lub kwartalnym.

Koncepcja serwisu

ikona koncepcja serwisu biuroWdomu.pl

Serwis biuroWdomu.pl powstał z myślą o wszystkich osobach posiadających firmę, które chcą w prosty, bezpieczny, szybki i tani sposób prowadzić księgowość swojego biznesu. Przy tworzeniu serwisu biuroWdomu.pl przyświecał nam cel stworzenia intuicyjnej w obsłudze oraz bardzo funkcjonalnej aplikacji internetowej, które będzie skupiała w sobie wszystkie niezbędne funkcje zebrane w jednym miejscu umożliwiające w łatwy sposób prowadzić księgowość firmy przez internet.

Cechy serwisu

ikona cechy serwisu biuroWdomu.pl

Cechy, które przemawiają za korzystaniem z naszego serwisu to przede wszystkim:

  • prosta i intuicyjna obsługa
  • automatyzacja wszystkich procesów zarządzania
  • bezpieczeństwo danych
  • dostosowanie ustawień systemu do indywidualnych preferencji użytkownika
  • rozbudowany moduł pomocy oraz wsparcie online
  • ciągły rozwój projektu i zwiększanie funkcjonalności

Technologie i rozwiązania

ikona technologie i rozwiązania serwisu biuroWdomu.pl

Serwis biuroWdomu.pl jest oparty o technologię ASP.NET z wykorzystaniem mechanizmu AJAX oraz bazę danych MS SQL Server. Technologie te umożliwiają tworzenie profesjonalnych, bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań, które mają zastosowanie w najbardziej rozbudowanych i złożonych projektach. Rozwiązania zastosowane w naszym serwisie zapewniają stabilność, niezawodność, ogromne możliwości oraz bezpieczeństwo naszego systemu.

Bezpieczeństwo danych

ikona bezpieczeństwo serwisu biuroWdomu.pl

System bezpieczeństwa w serwisie biuroWdomu.pl opiera się na trzech głównych filarach.

  • Autoryzacja dostępu
  • Szyfrowanie danych
  • Archiwizacja danych


Identyfikacja użytkowników odbywa się poprzez podanie unikatowego loginu i powiązanego z nim hasła. Hasło przechowywane jest w postaci zaszyfrowanej. Podczas pracy z programem wszystkie dane, począwszy od rejestracji i logowania, przesyłane są w postaci zaszyfrowanej. Do tak zwanego bezpiecznego połączenia, wykorzystywany jest szyfrowany kanał transmisji SSL, który praktycznie uniemożliwia przejęcie danych przesyłanych podczas komunikacji z serwisem. Kopie zapasowe danych wykonywane są codziennie i w postaci zaszyfrowanej przechowywane w dwóch osobnych lokalizacjach. Zapobiega to utracie danych w przypadku uszkodzenia, a nawet całkowitego zniszczenia serwera głównego. Dzięki temu dane przechowywane w naszym serwisie są całkowicie bezpieczne. Użytkownicy nie muszą obawiać się wirusów komputerowych, hakerów, kradzieży, pożarów ani awarii swoich komputerów, w wyniku działania których byliby narażeni na utratę cennych danych.